Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Większego prymitywa dawno nie widziałem, jakby to mówił pijany menel to bym zrozumiał, ato lekarz-ordynator-gorzej niż menel, ćwok i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takim pielegniarkom podziękowałbym za prace tego samego dnia w kórym miało miejsce zdarzenie. a na kobitki miejscu szybciutko wynająbym cwaną papugę i wytoczył proces szpitalowi o odszkodowanie za świadome narazenie zycia dziecka i straty moralne czyli jakiś milion złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ordynatorze łapowniku, a może ta pacjentka tak jak wy wszyscy czekacie ile się da by opóżnić poród , by nie płacić 2 razy. Jak zawsze z myślą jak pocierpi to się domyśli że potrzebna jest konowałowi kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym szpitalu nie tylko na tym oddziale żle sie dzieje,chociaż moja bratowa równiez tu rodziła.Nikt się nią nie zajął,rodziła kilkanaście godzin.Dostala krwotoku podczas porodu,ale nikt o tym nawet nie wspomnial dlaczego....Od położnej za to usłyszała że jesli "zachcialo jej się dzieci to niech cierpi"Może ktoś powinien zainteresowac się tym jak pracuje tamtejszy personel.Na chirurgii nie jest lepiej,ale nawet nie chce o tym pisać,gdyz umarł tam mój ojciec,zostawiony na pastwe losu,myslę ze nie dalam łapówki lekarzowi dlatego tak sie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...